Алатка за Лубеница и Диња (34×26см) | 3853-4

Опис

Исклучително практична алатка за сечење на совршени парчиња лубеница и диња.

Изработена од квалитетна пластика во комбинација со супер остри сечива од нерѓосувачки челик.

Благодарение на ергономскиот дизајн со алатката за миг ќе сечете 12 совршени парчиња лубеница, диња, ананас или слично овошје.

Како бонус при сечењето лубеница од средиштниот дел ќе ви остане и прекрасен цилиндар од лубеницата (обично без семки) деликатес за најмалите.

Димензии:
-Должина 34 см (заедно со рачките)
-Ширина 26 см

 

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Алатка за Лубеница и Диња (34×26см)