Вртлива Музичка Кугла (16×12см) | 100-1-дедомраз-грамофон

Шифра: 100-1-дедомраз-грамофон Категории: , ,

Опис

Прекрасно изработена вртлива музичка кугла со новогодишен мотив.

Производот има механизам на навивање кој свири музика и ја ротира куглата, куглата е полна со течност и ситни светки, кога ќе се растресе се постига ефект на снежна виулица.

Подножјето на куглата е изработена од прекрасна глазирана керамика со новогодишни декорации

Идеален празничен подарок за вашите најмили..

 

Димензии:
Висина 16 см
Дијаметар 12 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Вртлива Музичка Кугла (16×12см)