Дозери за оцет, зејтин, сол и бибер | ХГ-5

Шифра: ХГ-5 Категории: ,

Опис

Сет за сол, бибер, масло и оцет составен од шест дела (4 дозери, сад за чепкалки и држач).
Елегантен дизајн кој прави лесно да се вклопува во секоја кујна и трпеза.
Одлична комбинација на стако со метал
А рачката која се наоѓа во средина прави сетот лесно да се носи од едно на друго месо.

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Дозери за оцет, зејтин, сол и бибер