Дозери за сол и бибер (сет3) | 6271

Шифра: 6271 Категории: ,

Опис

Сет за сол и бибер со држач.

Елегантен дизајн кој прави лесно да се вклопува во секоја кујна и трпеза.
Одлична комбинација на црн и бел порцелан со метален држач.
А рачката која се наоѓа во средина прави сетот лесно да се носи од едно на друго месо.

 

Димензии на целиот сет:
Висина и Должина 11 см
Ширина 5 см

Димензии на дозерите за сол и бибер:
Висина 8 см
Дијаметар  5 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Дозери за сол и бибер (сет3)