Комплет за Купатило – Сет 4 | 11361

Опис

Исклучително практичен сет за купатило изработен од глазирана керамика со прекрасен дезен.

Сетот се состои од:
-Дозер за течен сапун
-Сад за четки за заби
-Чаша
-Сад за сапун

 

Сетот доѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Комплет за Купатило – Сет 4