Кујнска Вага – Дигитална (10Кг) | СФ-400Њ

Опис

Дигитална кујнска вага со сад кој по потреба се отстранува и капацитет до неверојатни 10кг.

Вагата е исклучително практична за користење, супер точна, а мала и компактна е и воопшто не зазема простор.

Покрај намирниците во кујната, со вагата може да прецизно да измерете се што ќе ви текне, како на пример накитот или мобилниот телефон.

 

Димензии:

 

Висина 11 см
Дијаметар на садот 18.5 см
Работи на батерии..

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Кујнска Вага – Дигитална (10Кг)