Лампиони – Мразулци (25см) сет 3 | 17ПЈ069

Шифра: 17ПЈ069 Категории: ,

Опис

Сет од 3 новогодишни лампиони во форма на мразулци.

Димензии: 25 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Лампиони – Мразулци (25см) сет 3