Лампиони – сет 6 (7см) | АЛЦ1309

Шифра: АЛЦ1309 Категории: ,

Опис

Сет од 6 новогодишни лампиони во форма на шишарка во различни бои.

Димензии: 7 см

 

 

За малопродажба овој производ може да го нарачате преку интернет од НАМА кликајќи на следниот линк.

Испорака во Цела Македонија.