Рамка за Фото (35×35см) | 4121-2-кафена

Шифра: 4121-2-кафена Категории: ,

Опис

Комбинирана и уникатна рамка наменета за повеќе фотографии кои се прикачуваат со мали украсни пулови.

Димензии
Ширина: 35 см
Висина: 35 см

Рамката е достапна во Кафеава и Крем варијанта.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Рамка за Фото (35×35см)