Саксија за цвеќе (11×25см) | 936-1

Шифра: 936-1 Категории: ,

Опис

Прекрасна саксија за цвеќе во форма на вадилка изработена од глазирана керамика.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално за подарок.

Димензии:
Висина 11 см
Дијаметар 25 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Саксија за цвеќе (11×25см)