Саксија за цвеќе (9×23см) | 126-2

Шифра: 126-2 Категории: ,

Опис

Прекрасна саксија за цвеќе во форма на вадилка изработена од глазирана керамика со живописен дезен.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално за подарок.

Димензии:
Висина 9 см
Дијаметар 23 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Саксија за цвеќе (9×23см)