Сет за подарок – Несесер, Огледало и Паричник | МХ01-зелено flower

Опис

Прекрасен сет кој се состои од Несесер, Огледало и Паричник со приврзок.

Компактно спакувани во прекрасна украсна кутија што го прави идеален подарок за секакви прилики.

Сетот е достапен во 6 прекрасни дезени: Усни, Лондон, Париз, Let’s Kiss, Spring, Flower Shoes

Димензии на несесерот 19 x 14 см
Дијаметар на огледалцето 7 см
Димензии на паричникот 9 x 9 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Сет за подарок – Несесер, Огледало и Паричник