Столна Ламба (рефлектор) | 801-1-бела

Шифра: 801-1-бела Категории: , , ,

Опис

Столна ламба – рефлектор, погодна за работно биро.

Исклучително практичен и функционален дизајн. Држачот е флексибилен за поставување на светилката по желба.

 

Димензии:
Флексибилна Висина до: 36 см
Дијаметар: 14 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Столна Ламба (рефлектор)