Столна ламба (43см) | 1090К

Шифра: 1090К Категории: ,

Опис

Ултра модерна, елегантна столна ламба со тело изработено од дрво со метал.

Карактеристично за овој модел се квадратчињата на телото ротираат за 360 степени и може да ги поставите по желба.

Висина со абожур: 43 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Столна ламба (43см)