Украсни Кутии – сет 3 | 9844-46-црни

Шифра: 9844-46-црни Категории: ,

Опис

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии во форма на куфер, со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.

Кутиите имаат рачка за носење и механизам за затварање, сите се со различна големина – помалата ја собира во поголемата.

Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии на Поголемата Кутија:
Висина 10см
Должина 30 см
Ширина 22 см

Димензии на Средната Кутија:
Висина 9 см
Должина 25 см
Ширина 19 см

Димензии на Помалата Кутија:
Висина 8 см
Должина 21 см
Ширина 16 см

Овој модел на кутии го има во црна и црвена варијанта.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсни Кутии – сет 3