Фенер со ЛЕД светилка | 50215-сребрен

Шифра: 50215-сребрен Категории: , ,

Опис

Прекрасен и функционален фенер/ламба со вградена ЛЕД светилка која се напојува на обични батерии.

Може да го користите за осветлување, докорирање или оплеменување на вашиот дом, тераса или градина.

Идеално за прекрасна ноќна идилична атмосфера.

Димензии:
Ширина и Должина 11 см
Висина 25 см

 

Фенерот е достапен во Сребрена, Бела и Златна боја

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Фенер со ЛЕД светилка