Чадор – Тинејџерски (Розева) RST | РСТ040-Розе

Опис

Квалитетен детски чадор од програмата на светски познатиот бренд RST – Real Star Umbrella.

Овој прекрасен модел со големо задоволство ќе го користат сите тинејџери. Квалитетно е изработен и исклучително лесен за носење

Лесен, практичен и модерен. Прекрасен дезен со ајфеловата кула и пеперутки.
Одлична заштита од дождливи денови.

Димензии:
Дијаметар кога е отворен: 80 см
Должина на рачка: 65 см

Чадорот е достапен во 4 различни бои и тоа: Крем, Плава, Розева и Виолетова.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чадор – Тинејџерски (Розева) RST