Чаши за Вино – 340cc (сет 6) | 44272

Шифра: 44272 Категории: , , ,

Опис

Сет од 6 чаши за вино и коктели.

Спецификации:
V : 340 ml
↑ : 180 mm
Ø : 71 mm

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши за Вино – 340cc (сет 6)