Чаши за Мартини – 185cc (сет 6) | 44410-с6

Шифра: 44410-с6 Категории: , , ,

Опис

Сет од 6 прекрасни стаклени чаши за мартини и коктели.

V : 185 мл
136 мм
Ø : 107 мм

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши за Мартини – 185cc (сет 6)