Чаши – 140cc (сет 12) | ГС95100-с12

Шифра: ГС95100-с12 Категории: , , ,

Опис

Сет од 12 прекрасни стаклени чаши за алкохолни пијалоци, посебно погодни за мастика и узо.

V : 280 мл
100 мм
Ø : 54 мм

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши – 140cc (сет 12)