Чаши – 295cc (сет 12) | гс92200-с12

Шифра: гс92200-с12 Категории: , , ,

Опис

Сет од 12 универзални професионални стаклени чаши, погодни за нескафе, коктели или пиво. Идеални за угостителство, а може да ги користите и дома.

Спецификации:
V : 295 ml
↑ : 178 mm
Ø : 79 mm

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Чаши – 295cc (сет 12)