Ѕиден часовник (35см) | Х310

Шифра: Х310 Категории: , , ,

Опис

Квалитетен ѕиден часовник со класичен дизајн.

Дијаметар 35 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Ѕиден часовник (35см)