Ѕиден часовник (37×20см) повеќе бои | Х109Т9

Шифра: Х109Т9 Категории: , , ,

Опис

Модерен ѕиден часовник во форма на тава.

Идеален за во кујната или угостителски објекти.

Достапен во 3 прекрасни бои.

Димензии 37 x 20 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Ѕиден часовник (37×20см) повеќе бои