Вазна (15см) Повеќе бои | 15Д033-1

Шифра: 15Д033-1 Категории: ,

Опис

Модерна керамичка вазна декорирана со срце, изработена од глазирана керамика.

Димензии:
Висина 15 см
Дијаметар 14 см

 

Вазната доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално и за подарок.

Достапна во три бои, цената е за еден примерок.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Вазна (15см) Повеќе бои