Вазна (24 см) | 116114-3

Шифра: 116114-3 Категории: ,

Опис

Прекрана бела вазна декорирана со рељеф кој создава ефект на плетени црева.

Вазната доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

Димензии:
Висина 24 см
Дијаметар 10 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Вазна (24 см)