Вазна (28 см) | 1366299-2

Шифра: 1366299-2 Категории: ,

Опис

Прекрана бела вазна декорирана со вертикален рељеф.

Вазната доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

Димензии:
Висина 28 см
Дијаметар 11 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Вазна (28 см)