Вазни – Керамика (Сет 3) | 12908

Шифра: 12908 Категории: , ,

Опис

Сет од 3 прекрасни вазни со различна големинина изработени од глазирана керамика со прекрасен декоративен мотив.

 

Димензии на најголемата вазна:
Висина 32 см
Дијаметар 16 см

Димензии на средната вазна:
Висина 27 см
Дијаметар 13 см

Димензии на најмалата вазна:
Висина 24 см
Дијаметар 10 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Вазни – Керамика (Сет 3)