Детска Закачалка (18×7см) Повеќе бои | 3201-3

Шифра: 3201-3 Категории: , , ,

Опис

Универзална детска закалачка со живописни дезени изработена од дрво. Закачалката е достапна во повеќе бои. Димензии  18х7 см

 

 

За малопродажба овој производ може да го нарачате преку интернет од НАМА кликајќи на следниот линк.

Испорака во Цела Македонија.