Држач за Филџани | 3262-1

Опис

Исклучително практичен дрчач за 6 филџани изработен од нерѓосувачки челик – инокс.

 

Димензии
Висина: 25 см
Дијаметар: 16 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Држач за Филџани