Закачалка – Пеперутки (16×40см) | 109-3-пеперутки

Шифра: 109-3-пеперутки Категории: , , ,

Опис

Квалитетна дрвена закачалка за ѕид, стилизирана со три пеперутки со дезен.

Димензии: 16×40см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Закачалка – Пеперутки (16×40см)