Закачалка со Мермерно Постоље | 501-1

Опис

Исклучително практична и стабилна метална закачалка со постоље од мермер.

Одлична комбинација на црна боја со пониклувани делови, ќе се вклопи во секој ентериер, а ќе ја користите повторно и повторно.

Димензии:

  • Висина 180см
  • Дијаметар на мермерното постолје 38см

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Закачалка со Мермерно Постоље