Здела (13см) Повеќе бои | 6724-1н

Шифра: 6724-1н Категории: , , ,

Опис

Mултипрактичнa зделa за секаква намена достапна во повеќе бои декорирана со прекрасни точки.

Димензии
Висина: 8см
Дијаметар: 13,5 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Здела (13см) Повеќе бои