Керамички Кујнски Сет | 17357

Шифра: 17357 Категории: ,

Опис

Прекрасен кујнски сет во форма на пајче изработен од глазирана керамик, кој се состои од 5 елементи.

Сетот се состои од:
– Керамички држач во форма на пајче
– 3 парчиња кујнски прибор од бамбус
– Матало

Димензии:
Висина 16 см
Ширина 11 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Керамички Кујнски Сет