Кутија за Накит (25×18см) | Г134-розе-paris

Шифра: Г134-розе-paris Категории: , ,

Опис

Елегантна и модерна кутија за накит со рачка.
Кутијата има вградено прегради за прстени, огрлици, нараквици и друг накит. А на капакот има исклучително праткично огледало.

Димензии: 25 x 18 см

 

Кутијата е достапна во 3 прекрасни дезени: Happiness, Paris, и Sweet Love.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Кутија за Накит (25×18см)