Лампиони – сет 2 (13 см) | 15058

Шифра: 15058 Категории: ,

Опис

Сет од 2 новогодишни лампиони со светки во форма на снегулка.

Димензии: 13 см

 

 

За малопродажба овој производ може да го нарачате преку интернет од НАМА кликајќи на следниот линк.

Испорака во Цела Македонија.