Лампиони – сет 3 (10 см) | АГ14-12

Шифра: АГ14-12 Категории: ,

Опис

Сет од 3 новогодишни лампиони во форма на ѕвезда декорирани со светки.

Димензии: 10 см

 

 

За малопродажба овој производ може да го нарачате преку интернет од НАМА кликајќи на следниот линк.

Испорака во Цела Македонија.