Несесер (22×15см) | 3307-ајфел цвеќе

Шифра: 3307-ајфел цвеќе Категории: , ,

Опис

Исклучително праткичен несесер со прекрасен дезен украсен со циркони.

Димензии 22×15см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Несесер (22×15см)