Несесер – Premium (сет 3) | БС8013-розе

Шифра: БС8013-розе Категории: , ,

Опис

Сет од 3 високо квалитетни несесери со различни големини во форма на куферчиња.

Изработени од мат еко-кожа со прекрасен дезен а декорирани со илјадници внимателно поставени циркони.

Идеален реквизит за вашите шминки, козметика, аксесоари и накит.

Несесерите имаат вградено огледалце, се со различни големина и ги собира еден во друг.

Сите имаат прикладна рачка за носење и се закопчуваат со патент.

Димензии на најголемиот несесер:
Висина 11 см
Должина 24 см
Ширина 18 см

Димензии на средниот несесер:
Висина 8 см
Должина 22 см
Ширина 13 см

Димензии на помалиот несесер:
Висина 7 см
Должина 19 см
Ширина 11 см

 

Несесерите се достапни во 4 различни бои: виолетова, розева, бела и плава.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Несесер – Premium (сет 3)