Патосник (58×36см) | 3858-црно крем

Шифра: 3858-црно крем Категории: , ,

Опис

Практичен патосник со прекрасен дезен.

Изработен е од дебел мек јажевиден текстил, може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 58 х 36 см

 

Патосникот е достапен во три различни комбинации на бои: Црно, Сиво и Зелено.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Патосник (58×36см)