Патосник (60×40см) | 40х60-бела

Шифра: 40х60-бела Категории: ,

Опис

Практичен – квалитетен гумен патосник со стотици реси и натпис WELCOME.

Изработен е од високо квалитетна гума , може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 60 х 40 см

Патосникот во основа е со црна боја, а врвовите на ресите се достапни во следните бои: Кафеава, Зелена, Бела и Плава.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Патосник (60×40см)