Патосник (60×40см) | 40*60-1-сиво-бело

Шифра: 40*60-1-сиво-бело Категории: , ,

Опис

Практичен патосник со прекрасен живописен дезен.

Изработен е од дебел мек текстил, може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 60 х 40 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Патосник (60×40см)