Патосник (75×45см) | 45х75-2-црн

Шифра: 45х75-2-црн Категории: , ,

Опис

Практичен – гумен патосник со вметнат текстилен материјал со дезен.

Изработен е од гума во комбинација со текстил, може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 75 х 45 см

 

Гумената основа е со црна боја, а текстилот со дезен е достапен во следните бои: плава, црна, зелена и црвена.

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Патосник (75×45см)