Порцеланска Чинија за Сервирање | ДХ314

Шифра: ДХ314 Категории: , , ,

Опис

Порцеланска чинија за сервирање декорирана со прекрасен рељеф на краевите кој е обложен со златна боја.

Долниот надворешен дел е целосно обложен со златна боја, за прекрасен делукс ефект кога сервирате.

Чинијата доаѓа во прекрасно проѕирно трговско пакување од флекси пластика идеално за подарок.

Димензии:
Дијаметар 17.5 см
Висина 4 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Порцеланска Чинија за Сервирање