Сет за подарок – Несесер, Огледало и Приврзок | ХГ20-бело-цветови

Опис

Прекрасен сет кој се состои од Несесер, Огледало и Приврзок.

Компактно спакувани во прекрасна украсна кутија што го прави идеален подарок за секакви прилики.

Сетот е достапен во 4 прекрасни дезени: на плава, розева, бела и црна боја.

Димензии на несесерот 19 x 14 см
Димензии на огледалцето 6 x 5 см
Должина на приврзокот 13 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Сет за подарок – Несесер, Огледало и Приврзок