Сет за подарок – Паричник, Пенкало и Приврзок | ХГ17-париз

Опис

Прекрасен сет кој се состои од Паричник од Еко кожа, Пенкало и Приврзок.

Компактно спакувани во прекрасна украсна кутија што го прави идеален подарок за секакви прилики.

Сетот е достапен во 4 прекрасни дезени: париз, фламинго, крем со цветови и бело со цветови.

Димензии на паричникот 19 x 9 см
Должина на пенкалото 15 см
Должина на приврзокот 10 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Сет за подарок – Паричник, Пенкало и Приврзок