Столна ламба (31см) | 605Ѕ

Шифра: 605Ѕ Категории: ,

Опис

Ултра модерна, елегантна столна ламба со тело изработено од дрво со стакло.

 

Висина со абожур: 31 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Столна ламба (31см)