Столна ламба (35см) | 18091-зелена

Шифра: 18091-зелена Категории: ,

Опис

Прекрасна столна ламба со тело од глазирана керамика.

Висина со абожур: 35 см

 

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Столна ламба (35см)