Столна ламба (37см) | 1042-4Ф

Шифра: 1042-4Ф Категории: ,

Опис

Елегантна столна ламба со тело изработено од прекрасна комбинација на дрво со метал.

Висина со абожур: 37 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Столна ламба (37см)