Столна ламба (42см) | 602А

Шифра: 602А Категории: ,

Опис

Ултра модерна, елегантна столна ламба со тело изработено од обработено дрво.

Висина со абожур: 42 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Столна ламба (42см)