Украсен Магнет – Икебана | 906

Шифра: 906 Категории: ,

Опис

Прекрасни украсни магнети во форма на цветни икебани, со кои може да си ги лепите белешките на фрижидерот  или било која метална површина.

Цената е за еден примерок. Производот е достапен во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договорите со нашите оператори кој модел да ви го пратиме (во зависност од достапноста).

Димензии на секое парче посебно:
Висина 16 см
Дијаметар 10 см

 

За продажба на големо, повелете во нашиот дисконтен центар или контактирајте не.

На мало овој производ може да го нарачате и преку интернет од НАМА, испорачуваат до адреса во Цела Македонија.

Директен линк до производот:

Украсен Магнет – Икебана